ADOPCJA WIRTUALNA

Na czym polega adopcja wirtualna?

Jest to jeden ze sposobów wsparcia podopiecznych fundacji Pańska Łaska. Pomoc polega na współdzieleniu kosztów wyżywienia, leczenia, opieki i pielęgnacji zwierząt. Opiekunem może zostać osoba fizyczna, jak również grupa ludzi (klasa, firma).

Każde ze zwierząt może posiadać nieskończoną liczbę opiekunów, którzy łożą na swojego pupila. Jeśli zgadzasz się by Twoje imię trafiło na listę opiekunów poinformuj nas o tym mailowo. Możesz użyć swojego pseudonimu, imienia, inicjałów. Pamiętaj, że nasze zwierzęta też siebie nawzajem wspierają. Kiedy jeden jest w większej potrzebie, a nie otrzymuje wystarczających środków do życia, inne, posiadające ich więcej dzielą się z tymi najbardziej potrzebującymi (w gorszej sytuacji).

Aby wspomóc się w wyborze swojego podopiecznego, możesz zapoznać się z jego historią klikając w zdjęcie.

Aby zostać wirtualnym opiekunem wystarczy raz w miesiącu dopomóc określoną przez Ciebie kwotą swojego wybranego zwierzaka w formie darowizny. Każda złotówka ma dla nas duże znaczenie. Najłatwiej jest ustalić zlecenie stałe, aby nie martwić się comiesięcznymi rachunkami.

 

PROCEDURA ADOPCYJNA

1. Zapoznaj się z naszymi podopiecznymi, kiedy już wybierzesz zwierzaka, którego chciałbyś wspomóc poinformuj nas o tym mailowo: fundacjapanskalaska@o2.pl. Nie zapomnij zawrzeć w nim zgody na umieszczenie Twojego imienia na stronie jako nowego Opiekuna.

2. Aby dokonać przelewu, zajrzyj do zakładki ‘kontakt’. Znajdziesz tam informacje na temat numeru konta. W tytule przelewu prosimy o informacje jakiego pupila dotyczy darowizna.

3. Po zaksięgowaniu darowizny dołączysz do grona Opiekunów.

W razie jakichkolwiek pytań, zapraszamy do kontaktu mailowego.
Zwierzaki dziękują.

ADOPCJA WIRTUALNA