ZAADOPTUJ

ADOPCJA REALNA

Ze względu na stan fizyczny i psychiczny naszych podopiecznych, a także trwające sprawy sądowe, nie wszystkie zwierzęta podlegają adopcji realnej. Cześć z nich wymaga stałej, fachowej opieki lub jest w toku postępowania sądowego.

Lubimy poznać Was przed adopcją, ponieważ zależy nam na najlepszej opiece dla naszych pupili, a w przypadku przekazania podopiecznego zastrzegamy sobie prawo do odwiedzin oddanych w Wasze ręce zwierząt.

Pamiętaj, że zaopiekowanie się zwierzakiem po przejściach nie należy do łatwych zadań, dlatego przemyśl czy jesteś w stanie oddać mu się w 100% . Nasi podopieczni wiele w życiu przeszli, dlatego zanim podejmiesz decyzje o jego przygarnięciu, upewnij się, że wszyscy członkowie rodziny są na to gotowi. Pamiętaj, że zwierzęta potrafią żyć kilkanaście lat, a ich ponowne porzucenie wiąże się z olbrzymim dla nich stresem.

Miej na uwadze, że posiadanie zwierzęcia to duży obowiązek. Poza wyżywieniem, opieką weterynaryjną, zapewnieniem ruchu, ważne jest oszacowanie np. możliwości znalezienia zastępstwa na czas wakacji.

Jeśli jesteś zainteresowany adopcją napisz do nas i dowiedz się więcej na temat zwierząt.